Sürekli değişmekte olan dünya teknolojisini Dry Bilişim olarak yakından takip ediyor ve değerli müşterilerimize yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyoruz.Konusunda uzman profesyonel kadromuz görsel tasarımları inovatif fikirleri ile birleştirerek sizlere sunuyor. Dry bilişim olarak uzman ekibimiz sizlere web yazılım ,web tasarım, e-ticaret danışmanlığı , ve seo danışmanlığı gibi birçok profesyonel hizmet sunmaktadır.

Firmamız müşterilere verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmektedir. Projeler geliştirirken müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmeden projeler geliştiriyoruz. Dry bilişim olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Alanlarında uzman ve genç ekibimiz sayesinde hayallerinizdeki projeler canlanırken sizin düşünmeniz gereken tüm konuları en ince detayına kadar düşünüp her projeye farklı bir aşkla bakarak ortaya çıkan inovatif fikirler ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekteyiz.

Web dünyasında ürettiğimiz bir çok başarılı proje sayesinde her gün daha çok büyüyen bir aile haline gelmeyi başardık. Her projenin üretim aşamasında markanızı her türlü ortamda başarılı bir halde durabilmesini sağlamayı hedefliyoruz. Bu sayede canlandırdığımız tüm projeler sağlam adımlarla markalaşma yolunda ilerliyor.

about-description-img

Çalışma Arkadaşlarımız

DRY Bilişim bünyesinde çalışan çalışma arkadaşlarımız

image

Melih Mert U.

Front-End Developer

image

Emre Çelik

Editör

image

Serhat D.

WordPress Developer

image

Harun A.

WordPress Developer

Oğuz Komser

PR Danışmanı

image

170

Site Çalışması

image

54

Mutlu Müşteriler

image

85

SEO Hosting

image

275

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Mutlu Müşteriler

SEO Ve Web Tasarım Hizmeti Sunduğumuz Bazı Müşterilerimizin Firmamız Hakkında Yorumları..

Bazı Müşterilerimiz

Bizi gerek SEO çalışması gerek HOSTİNG hizmeti için tercih eden bazı müşterilerimiz..

image
image
image
image
image
image